понедельник, 1 марта 2021 г.

МК "Паперовий котик"

 


До Всесвітнього дня котів ми підготували для наших юних читачів ще один цікавий майстер-клас. Будемо робити милого пухнастика з паперу.

Необхідні матеріали:

_ клей, ножиці, олівець;

- білий та чорний папір для вус та очей звірятка;

- папір червоного або рожевого кольорів для вушок та ротика;

- аркуш паперу (розмір А4) будь-якого кольору  для виготовлення звірятка.Підготовча робота1. Відріжемо від аркушу паперу  не дуже широку смужку (приблизно третина листа) – це буде тіло нашого котика.

2. Тепер виріжемо сердечко шириною трішки більше за попередню смужку – це буде  заготовка для голови нашого звірятка.

3. Тепер відріжемо ще одну тоненьку смужку – це буде хвостик.

4. З паперу того ж кольору виріжемо 2 невеличкі трикутники – вушка нашого кошенятка.

5. З паперу червоного або рожевого кольорів виріжемо 2 невеличкі сердечка – дивись на зображення,  та 2 невеличкі трикутники – серединки наших вушок.

5. З паперу білого та чорного кольорів зробимо очі тваринки.

Хід роботи

1. Згинаємо кожен кінець нашої основи до середини – дивись зображення. Потім склеюємо їх між собою так, як показано на світлині.4. Приклеїмо велике сердечко на нашу основу гострим кінчиком догори. Тепер приклеїмо вушка та їх серединку. Так само приклеюємо заготовки наших очей, носика та ротика (зверніть увагу, що ротик ми кріпимо догори гострим кінчиком).5. З білого паперу  наріжемо тоненькі смужки, що будуть вусами нашого котика.6. Залишилось приклеїти хвостик. За допомогою олівця підкручуємо кінчик нашого хвостика.Все, наш паперовий котик готовий! J

 

 

Комментариев нет:

Отправить комментарий