Бібліотеки онлайн

Українські онлайн-бібліотеки:
Бібліотека української літератури Ukrlib – це найбільша в Інтернеті електронна бібліотека української літератури, яка крім українських книжок пропонує також літературну енциклопедію, біографії, шкільні твори, учнівські реферати, стислі перекази змісту творів з української та зарубіжної літератури. Бібліотеку засновано в 2000-му році.
Українська електронна бібліотека Libruk – ресурс, на якому зібрано твори різних за жанром і часом українських письменників-класиків та сучасних авторів. На сайті ви зможете завантажити книги у найбільш популярних електронних форматах – fb2, epub, mobi. Також книги доступні для читання онлайн, де є змога не тільки запам'ятати останню прочитану сторінку, а й налаштувати під себе відображення книги. При цьому вам не потрібно проходити реєстрацію. На сторінках електронної бібліотеки Libruk є можливість прочитати скорочену біографію для знайомства з життєвим та творчим шляхом письменників України.
Бібліотека безкоштовних книг різноманітної тематики українською мовою. Тут ви можете безкоштовно завантажити вашу улюблену літературу.
Повнотекстова бібліотека українських підручників онлайн. Щоденне обновлення колекції книг.
Художня українська література, матеріали для школи.
Бібліотека українських підручників для читання в режимі онлайн.
Бібліотека УкрЛіб містить стислі перекази  та  аналіз творів, їх короткий зміст та можливість скачати книги в архіві rar (doc, pdf, txt, fb2, epub).
Студентська бібліотека "Читалка".
Електронна бібліотека української літератури професора Максима Тарнавського, яка   надає читачам, особливо студентам, доступ до текстів творів української літератури. Бібліотеку відкрито 1-ого грудня 1999 появою першого твору, роману Чесність з собою Володимира Винниченка.
Навчальна бібліотека  Alive-inter.net – це українська онлайн-бібліотека із найбільшою базою українських рефератів,творів,термінів,фразеологізмів та багато іншого. Головна ідея бібліотекице прагнення допомогти студентам та учням знайти необхідну інформацію.
Бібліотека Києво-Печерської Лаври. Основою сайту є бібліотечний каталог з пошуковою системою. В електронній бібліотеці викладаються дореволюційні книги з богослов'я, історії, архітектурі та аудіокниги.
 Цифрова бібліотека Обласної  універсальної наукової бібліотеки ім. Д.І. Чижевського.
Вільна онлайн-бібліотека україномовної літератури “Чтиво”. Метою діяльності даної бібліотеки є поширення і популяризація україномовних творів серед читачів.
Безкоштовна бібліотека для студентів. Наявні книги за такими розділами: Економіка,  Маркетинг,  Менеджмент, Фінанси,  Податки,  Культурологія,  Бухгалтерський облік,  Політологія, Страхування, Політекономія, Історія, Педагогіка, Логістика, Естетика, Етика, Психологія, Філософія, Туризм та б. ін.
Аудіо-проекти. Аудіо-видання з унікальними записами українських літературних творів у виконанні авторів і видатних культурних діячів, збірки казок народів світу, українських дитячих народних пісень і т. д.
Веб-проект "Читанка" – це дитяча публічна онлайн-бібліотека, яка надає змогу прочитати тексти дитячих творів та переглянути чудові ілюстрації до них.
Українська дитяча бібліотека. На цьому ресурсі ви знайдете багато українських дитячих віршів, прозових творів, аудиокниг, журналів та ще багато цікавого.
Література українською. На сайті зібрані книги у форматах: jar, jad, txt, fb2, epub, doc, зручних для читання на мобільних пристроях (мобільних телефонах, смартфонах, кпк, планшетах, MP3-плеєрах, букрідерах). Для того щоб почати читати достатньо скачати книги абсолютно безкоштовно. Також можна переглядати тексти онлайн.
Каталог безкоштовних бібліотек українського Інтернету.  У списку вже 77 діючих електронних бібліотек.
Другие библиотеки

Проект Альдебаран – крупнейшая электронная библиотека on-line. Здесь собрана бесплатная художественная, учебная и техническая литература и книги различных жанров: детективы, фантастика, русская и зарубежная литература, стихи и поэзия, любовные романы, детская литература, фэнтези и т.д.
Электронная библиотека WebReading – некоммерческий проект, созданный группой авторов из нескольких стран для удобного ознакомления с новинками и классикой литературы.
Более 100 тысяч книг. Релевантный поиск, простая и удобная навигация. Система автоматической рекомендации книг. Обзоры книг. Ежедневное пополнение новыми книгами.
Библиотека Максима Мошкова. Самая известная в Рунете электронная библиотека, открыта в 1994. Ежедневно пополняется авторами и читателями.
Классика.ру – библиотека русской литературы. На сайте представлены произведения русской классической литературы.
Библиотека сказок.  Тексты сказок народов мира.


Приятного чтения!

Немає коментарів:

Дописати коментар