понедельник, 28 декабря 2020 г.

Майстер-клас "Олень"

Montage создан Bloggif

 

Пам’ятаєте ми з вами робили святкову книжкову закладку у вигляді ялинки? А як що до того, щоб зробити ще одну незвичну книжкову закладку – оленя? Готові? Тож поїхали!

Вам знадобляться такі матеріали:- двосторонній папір коричневого кольору;

- папір чорного та білого та чорного кольорів;

- клей, ножиці, олівець, маркер або олівець чорного кольору.

Хід роботи

1. З аркушу коричневого кольору виріжемо квадрат та розташуємо його на робочій поверхні так, як показано на зображенні.Зігнемо нижній кут до середини нашої основи. А тепер  ще раз зігнемо його до верху так, як на зображенні.
2. Тепер зігнемо кути до середини основи. А потім загнемо їх до низу – дивись зображення.4. Кожен куточок загнемо до верху так, як на зображенні. Таким чином ми намітимо  лінії за допомогою яких, ми будемо робити вушка нашого олені.

5. Розгинаємо обидві частини з наміченими лініями, і загинаємо  верхній кут кожної частини до низу за допомогою першої наміченої лінії – дивись на зображення.


 А за допомогою другої наміченої лінії загинаємо кожне отримане вушко у середину нашої основи. У вас має вийти «кишенька» з вушками – дивимось зображення.

Залишилось зробити мордочку оленя.

1. З білого паперу виріжемо невеличкий трикутник. Приклеїмо його на основу. Чорним маркером або олівцем намалюємо ніс оленя.2. З білого паперу виріжемо 2 невеличких овала – очі оленя. Приклеїмо їх на мордочку та намалюємо зіниці маркером чи олівцем.
3. На чорному папері намалюємо та виріжемо ріжки оленя. Приклеїмо їх між вушками та основою закладки.

Все! Закладка готова! Сподіваємось вона буде дарувати вам гарний настрій.Комментариев нет:

Отправить комментарий