четверг, 22 ноября 2012 г.

Реалізація соціальних ініціатив Президента в Запорізькій області


З метою реалізації соціальних ініціатив Президента України в  області реалізується програма зайнятості населення Запорізької області на 2012-2014 роки, якою передбачено: сприяння ефективній зайнятості та створення нових робочих місць; проведення спільної з територіальними органами центральних органів виконавчої влади роботи щодо легалізації заробітної плати та зайнятості населення, а також пропагандистської та роз’яснювальної компанії серед населення щодо обмеженості соціально-трудового захисту при відсутності належного оформлення трудових відносин між роботодавцями та найманими працівниками відповідно до чинного законодавства; забезпечення соціального захисту громадян, які не здатні на рівних умовах конкурувати на ринку праці, вирішення питань професійної реабілітації та працевлаштування осіб з обмеженими фізичними та розумовими можливостями.

В рамках соціального діалогу в червні 2012 року  підписано Обласну тристоронню угоду між обласною державною адміністрацією, обласною федерацією роботодавців та обласною радою профспілок про зайнятість та робочі місця.

Питання працевлаштування громадян, які недостатньо конкурентоспроможні на ринку праці, зокрема, інвалідів, знайшли відображення в проекті обласної програми щодо виконання завдань і заходів Державної цільової програми «Національний план дій з реалізації Конвенції про права інвалідів» на період до 2020 року. Цей проект документа буде винесено на розгляд чергової сесії Запорізької обласної ради.

Проблема легалізації трудових відносин між роботодавцями та найманими працівниками, легалізації тіньової зайнятості та заробітної плати є нагальною для облдержадміністрації.

Заходами плану передбачено проведення роботи з інформування населення області про види соціальних послуг, працюють «соціальні офіси».

В області функціонують 25 територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг), які обслуговують близько 30 тис. громадян похилого віку, інвалідів, громадян, які опинилися в складних життєвих ситуаціях.

В області забезпечується розбудова єдиного інформаційного простору системи освіти та впровадження в навчальний процес інформаційно-комп’ютерних технологій.

Питання реалізації соціальних ініціатив Президента України знаходяться на постійному  контролі облдержадміністрації.

Щоб детальніше ознайомитись з інформацією, що стосується реалізації соціальних ініціатив Президента України в Запорізькій області, пропонуємо вам переглянути посилання в мережі Інтернет:

 
Комментариев нет:

Отправить комментарий