воскресенье, 3 марта 2013 г.

Книжкові новинки для вашої дитинки


Пропонуємо ознайомитися з новими надходженнями сучасної дитячої літератури до нашої бібліотеки:

 

«Український віночок. Антологія творів українських письменників для дітей»

Добірка дитячих творів для дітей.

 

 Валентин Бердт « Мій друг Юрко Циркуль та інші»

Усе почалося з того, що Вадько Журбін та його друг Юрко Циркуль вирішили підзаробити грошей на новий мобільний телефон, обтрусивши груш діда Дмитра. І все було б добре, якби не підступна гумка на Юркових штанах і невгамовний дідів пес…

 

Сергій Гридін  «Федько у віртуальному місті»

Зовсім не підступний, а кумедний і дуже милий комп’ютерний вірус Федько – в небезпеці. Щоб визволити його з віртуального полону, друзям Сашкові, Петрикові і Марічці доведеться блукати віртуальним містом і поквитатися із наймогутнішим комп’ютерним вірусом у світі.

 

Мар’яна Савка «Казка про Старого лева»

Ця книжка здобула титул «Книжка рок 2011» та увійшла до престижного міжнародного каталогу 250-ти найкращих  дитячих книг «White Ravens 2012» («Білі ворони»).

 

Марина Павленко «Русалонька із 7-в бо Прокляття роду Кулаківських»

Гадаєш казки – то тільки дитячі баєчки і чудес на світі не буває? Але якщо над красенем однокласником висить родове прокляття, якщо тебе замучили нічні жахіття сусідської квартири, а старовинна шафа перетворюється на машину час. Ці та ще багато різних пригод шукай на сторінках цієї книжки.

 

Мовчун А., Мовчун Л. «Лауреати премії ім. Лесі Українки дітям»

В українській літературі почесну вершину займають твори, відзначені літературною премією ім. лесі Українки. Починаючи з дня заснування цієї почесної премії у галузі дитячої літератури, її лауреатами (до 2012) стали 54 письменники. В книзі на читача читає розповідь про письменників чиї книги були відзначені цією нагородою і, звісно, твори лауреатів.

 

Марина Павленко «Чи шкідливо ходити покрівлями гаражів»

Незвичні пригоди звичайних дітей, Ромчика й Ганусі, які є в кожній школі і майже в кожному класі…

 

Дмитро Чередниченко «Чого Волошка запишалася»

Непосидюча киця Волошка, якій цікаво все, що стоїть, лежить, чи відбувається в квартирі, навіть у мийці може знайти пригоду. Отак звичайна київська квартира, в якій мешкає творча родина, киця Волошка і киця Біленька – опиняється в епіцентрі пригод.

 

Галина Ткачук «Вікно до собаки»

Якщо ви знайшли вікно до собаки – вам неймовірно пощастило: тому що це початок пригод – таких карколомних, барвистих, несамовитих, про які ви досі могли тільки мріяти.

 

Катерина Булах «День кота»

Дві подруги, Настя й Кароліна,  у перший день літніх канікул перетворюються на кішок і мандрують знайомими околицями, аж поки не настає вечір, і їм час знову ставати людьми. Але Кароліна зникає, і знайти її допоможуть лише нові знайомі – бо з людьми тепер не поговориш.

 

Юрій Бедрик «Тьотя Бегемотя»

Саме Тьотя Бегемотя давно стала легендою сучасної української літератури для дітей. Вірші про цей персонаж полюбилися не лише юним, а навіть доросли читачам.

Інакше не могло й бути, адже це справжня поезія – добра, цікава, красива й усміхнена.

 

Олександр Прилуцький «Здрастуй, моя Басю»

Автор з допомогою образів дідуся-єгеря Михайла, його онуків Дмитрика і Лесі прививає юному читачеві любов до пригоди, до братів наших менших, яким в тій чи іншій ситуації рятують життя, чи, проявляючи доброту, помагають повернутися до звичних умов.

 

Леся Мовчун «Арфа для павучка»

Павучок Карпик, який майструє особливу місячну арфу, хробачок Хро, котрий влаштовує собі домівку у великому жовтому яблуку, кошеня з білою лапкою, котре шукає тиші, та інші герої цієї книги – то незвичайний, світлий, теплий і зворушливий світ казок Лесі Мовчун.

 

Тетяна Лункова «Усі ми будемо королевами або Казка про Маринку та Мишенятко»

 Люба моя дівчинко, я розповім тобі казочку про Маринку й Мишенятко. А ще я відкрию тобі Велику Таємницю. І ми зберігатимемо її у великому секреті: таємниці ж бо негоже розбазікувати.


Фелікс Міттерер «Дивовижне курчатко Ганнуся»

Курочка Марта знесла дивовижне яєчко – воно мінилося різними кольорами! Під сяючою шкарлупою жило не менш дивовижне курчатко – Ганнуся. Але життя – це завжди пригода, і для неймовірного курчатка Ганнусі вона розпочинається прямо зараз.

 

Зірка Мензатюк «Український квітник»

Відома дитяча письменниця вирішила розкрити деякі із секретів власного квітника – і подарувала читачам розповіді про свої улюблені квіти.

 

 Чекаємо на вас у бібліотеці!

 

 

 

Комментариев нет:

Отправить комментарий