понедельник, 16 ноября 2015 г.

Конкурс від BROVCHYK CLUB!


Brovchyk Club)))
Увага! Конкурс! Збірка дитячих книжок у подарунок від BROVCHUK CLUB!Для того аби взяти участь у конкурсі необхідно:1. Зареєструватись на сайті http://brovchyk.com.ua/2. Завантажити на сайт фото своїх улюбленців, песика або котика, ізяких будемо утворювати карту світу.3. Надати стислу інформацію про тваринку та вказати країнупроживання.Кожного місяця Бровко та Мурчик визначатимуть переможця в номінації «Найоригінальніше фото», який отримає нагороду - комплект книжок про захоплюючі пригоди Бровка та Мурчика, а також сувенірну продукцію із зображенням героїв.#BrovchykClub - це велика спільнота для друзів! Конкурси, розіграші, веселе спілкування та хороший настрій))Приєднуйся до нашої команди! Реєструйся на сайті клубу www.brovchyk.com.ua та слідкуй за новинами від #Бровка та #Мурчика у соціальних мережах https://www.facebook.com/BrovchykClub та https://vk.com/brovchykclub !
Posted by Brovchyk Club on 15 ноября 2015 г.
Увага! Конкурс!
Збірка дитячих книжок у подарунок від BROVCHYK CLUB!
Для того аби взяти участь у конкурсі необхідно:
1. Зареєструватись на сайті http://brovchyk.com.ua/
2. Завантажити на сайт фото своїх улюбленців, песика або котика, із яких будемо утворювати карту світу.
3. Надати стислу інформацію про тваринку та вказати країну проживання. Кожного місяця Бровко та Мурчик визначатимуть переможця в номінації «Найоригінальніше фото», який отримає нагороду – комплект книжок про захоплюючі пригоди Бровка та Мурчика, а також сувенірну продукцію із зображенням героїв.
BrovchykClub – це велика спільнота для друзів! Конкурси, розіграші, веселе спілкування та хороший настрій!
Приєднуйтесь!
 Реєструйтеся на сайті клубу www.brovchyk.com.ua та слідкуте за новинами від Бровка та Мурчика у соціальних мережах: https://www.facebook.com/BrovchykClub

Комментариев нет:

Отправить комментарий